Головна » 2016 » Вересень » 26 » Осінні старти юних орієнтувальників
16:50
Осінні старти юних орієнтувальників

Учасниками заходу стали туристи-орієнтувальники 12 команд Богуславського, Бородянського, Васильківського, Згурівського, Миронівського, Переяслав-Хмельницького, Яготинського районів та міст Біла Церква, Бориспіль, Васильків, Ірпінь, Обухів та команди загальноосвітніх шкіл м. Василькова. Спортсмени змагалися на дистанції «Орієнтування у заданому напрямку», підсумок підводився у двох вікових групах окремо серед дівчат та хлопців.  Крім того визначався командний залік у двох вікових групах та переможці у загальному заліку.

Змагання відбулися на високому організаційному та спортивному рівні.

В особистому заліку переможцями стали:

Старша група                                     Молодша група

Дівчата

1. Отруба Віталіна    – ЗОШ № 6                         Гаженко Діана – ЗОШ № 2

2. Неділько Анна     –   ЗОШ № 2                       Твердохліб Влада – ЗОШ № 6

3.  НВК  № 4                                                  3.  ЗОШ № 2

Перехідний кубок міських змагань зі спортивного орієнтування вже другий рік поспіль отримує команда ЗОШ № 6.

Перехідний кубок переможця обласних змагань зі спортивного орієнтування  серед учнівської молоді Київщини у 2016 році отримала команда, що посіла І місце, а саме команда міста Васильків (тренер Симонова Л.А.), ІІ місце виборола команда Згурівського району (тренер Остапенко В.М.), третьою у напруженій боротьбі стала команда Васильківського району (тренер Бойко Р.П.).

З кращих спортсменів – учасників змагань буде сформовано команду, що представлятиме Київщину на Чемпіонаті України серед юніорів зі спортивного орієнтування, що відбудуться у місті Києві 20-23 жовтня.

Переглядів: 577 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0