ВАСИЛЬКІВСЬКА   МІСЬКА  СТАНЦІЇ   ЮНИХ   ТЕХНІКІВ

м.Васильків  вул.Грушевського, 25-а

20 керівників гурків, 636 вихованців Заснована в 1975 році.Перебувала в приміщенні колишньої синагоги на вул. Соборній, в будинку культури, а з 1990 року отримала своє приміщення по вул. Грушевського 25-а.Перший директор Кухарський Анатолій Григорович. Наступними були Красуля Анатолій Михайлович та Харса Валерій Андрійович. З 2000 року керує закладом Медведєв Владислав Владиславович.

В СЮТ працювали та працюють такі гуртки :
-         авіамодельний
-         судномодельний
-         юних картингістів
-         стендового моделювання
-         художнього різьблення
-         конструювання з паперу
-         "джерело життя”
-         конструювання сувенірів
-         народний розпис, ткацтво, вишивка
-         технічне моделювання молодших школярів
-         спортивного орієнтування
-         туристичний
-         ділове мовлення

    АВІАМОДЕЛЬНИЙ  ГУРТОК
Керівник - Житній  Анатолій  Григорович.Працює з 1975 року.Першим керівником був Ткаченко Василь Іванович  . За час свого існування гурток дав путівку в життя багатьом інженерам, пілотам літаків, офіцерам ВПС. Вихованці гуртка були неодноразовими призерами та переможцями обласних та республіканських змагань в усіх видах авіамоделізму.Зараз гурток спеціалізується на створені кордових моделей, з якими успішно виступає на змаганнях обласного рівня .

  СУДНОМОДЕЛЬНИЙ  ГУРТОК
Керівник - Мельничук Володимир Васильович.Працює з 1975 року.Першими керівниками були Кухарський Анатолій Григорович, Щербина Володимир Костянтинович, Красуля Анатолій Михайлович. Вихованці гуртка були неодноразовими переможцями та  призерами змагань, виставок різних рівнів. Так в 2007-2009 роках в загальнокомандному заліку команда СЮТ посіла 2 місце, а в  2010р. посіла 1 місце в обласних змаганнях. В 2010 році команда судномоделістів виграла 1 місце на регіональних змаганнях на відкритій воді в м.Переяслав Хмельницький .В 2008 році керівник гуртка був нагороджений відзнакою «Відмінник освіти України». 

ГУРТОК  ЮНИХ  КАРТИНГІСТІВ
Керівник - Васильєв  Петро  Миколайович.Заснований в 1989 році Янусовим В.В. та  Шерстюком  Ю.І.Щороку в гуртку займаються більше 60 вихованців, найкращі з них беруть участь в різноманітних змаганнях обласного рівня. На старих машинах, яким вже по 20 років, наші спортсмени постійно виборюють призові місця. В загальнокомандному заліку, протягом останніх років, команда не опускалася нижче 3 місця в області.В 2008 році керівник гуртка був нагороджений Грамотою міністерства освіти і науки України.     

ГУРТОК   НАРОДНИЙ  РОЗПИС,  ТКАЦТВО  ТА  ВИШИВКА
Керівник - Банник Марія Родіонівна. Майстер народної творчості.Працює з 1986 року.Починав роботу в Будинку піонерів, а з 1995 року перейшов в СЮТ.В 1986 році вихованці брали участь у Міжнародному фестивалі молоді та студентів і були нагороджені грамотою "Миру”. Демонстрували прийоми ручного ткацтва. В 1987 році брали участь у показі народних ремесел на ВДНХ, нагороджені грамотами та подарунками. В 2006 – 2007 та 2009 - 2010 роках роботи вихованців гуртка посідали 1 місце на Всеукраїнському конкурсі «Новорічний подарунок», а в 2011 році 1 місце в обласному конкурсі «Скарби рідного краю».Завдання гуртка пропагувати народне вжиткове мистецтво та прищеплювати дітям потяг до традицій, культури українського мистецтва.  

ГУРТОК  КОНСТРУЮВАННЯ  З  ПАПЕРУ
Керівник  - Ананьєва Алла  ЛьвівнаПрацює з 2000 року.Основною метою є : навчання дітей виготовленню виробів з пап’є-маше,  їх художнє оформлення, виховання естетичного смаку. Іграшки, які створюють діти власними руками використовуються для постановок спектаклів лялькового театру. Вихованці гуртка виступають з ними в дитячих садках та перед своїми однокласниками.Роботи вихованців гуртка є постійними учасниками міських та обласних виставок.                           

ТУРИСТИЧНИЙ  ГУРТОК
Керівники :
 Симонова Лариса Анатоліївна 
 Тенінська Інна Семенівна 
 Медведєв Андрій Владиславович   
 Івашкевич Максим Андрійвич   
 Сивирин Ірина Анатоліївна                            
 Медведєв Владислав Владиславович        
 Працює  з  2000 року.Гурток є центром туристичної роботи в нашому місті. Своєю метою ставить залучення учнів всіх навчальних закладів до туризму, пропагує здоровий спосіб життя, дає можливість побачити на власні очі заповідні куточки нашої Батьківщини, розширити свої знання історії та географії .Туристичний гурток СЮТ працює в 7 навчальних закладах. Організовує та проводить змагання з спортивного орієнтування, техніки туризму в залі, турзліт. Протягом року юні туристи ходять в одноденні походи, а влітку на СЮТ працює туристично-оздоровчий табір. В червні 2005 року вихованці табору пройшли гірськими стежками Криму, купалися в Чорному морі, відвідали музеї Феодосії, Старого Криму, Судаку. В 2007 році туристи пройшли маршрутами Західного Криму. Відвідали Бахчисарай, Мангуп-Кале, Севастополь, Форос, Ласпі, Воронцовський палац. В 2008 році група туристів під керівництвом Симонової Л.А. здійснила похід 1 категорії по Кавказу, а в 2009-2012 роках по Криму.В 2009-2011 роках команда СЮТвиборювала  2 загально-командне місце в обласних змаганнях з туристичного орієнтування, а в молодшій групі 1 місце. 

ГУРТОК  КОНСТРУЮВАННЯ  ТА ДИЗАЙН  СУВЕНІРІВ
Керівник -  Бойко Віра  Василівна.Працює з 1992 року.Спочатку це був гурток "Малювання”, "М’яка іграшка”, а зараз гурток об’єднує багато напрямків. Це і витинанка – вид народного мистецтва, і паперова пластика, пап’є-маше, малювання, кусудама (чарівні шари), а також аплікація соломкою.За час свого існування  в гуртку навчалися  більше 700 дітей.В 2008 році роботи вихованців гуртка зайняли 1 місце на Всеукраїнському конкурсі «Новорічний подарунок». В 2009-2011 роках призові місця в обласних конкурсах.                            

ГУРТОК  ХУДОЖНЬОГО  РІЗБЛЕННЯ
Керівник гуртка – Сингаївський Валерій Миколайович.Працює з 2005 року.Перший керівник - Поліщук Володимир Петрович.У гуртку діти вчаться мистецтву обробки деревини, технічних навичок роботи з деревиною, з її декоративними властивостями, вчаться працювати з столярними інструментами. Багато відводиться часу на вивчення історії художньої обробки деревини в Україні, на виховання естетичних смаків гуртківців. Вихованці гуртка неодноразово були призерами обласних конкурсів та виставок. В 2010 році роботи вихованців гуртка посіли 1 місце на Всеукраїнському конкурсі «Український сувенір».  

ГУРТОК «ТЕХНІЧНОГО  МОДЕЛЮВАННЯ  МОЛОДШИХ  ШКОЛЯРІВ»
Керівник гуртка  Соколюк Андрій АндрійовичПрацює з  1988 рокуПершими керівниками були: Власенко  Григорій Іванович, Устіловський Вілен Дмитрович, Дубінський Олександр Ярославович.У гуртку навчаються учні молодших та середніх класів. В процесі навчання діти освоюють елементарні навички роботи з інструментами і матеріалами, із зразками техніки. Тут вони розвивають просторове мислення, творчі й естетичні здібності. Більш ґрунтовно вивчаються принципи малювання, поглиблюються екологічні знання. У гуртку розвиваються конструкторські й інтелектуальні здібності.Роботи вихованців гуртка є постійними учасниками міських та обласних виставок. 

ГУРТОК «СТЕНДОВОГО  МОДЕЛЮВАННЯ»                
Керівник гуртка - Рибальченко Олег АнатолійовичПрацює з  1994 року.Перші керівники Степанов Василь Іванович, Щербатій Сергій Юрійович.В гуртку діти створюють стендові моделі, вчаться  створювати щось власними руками.  На заняттях  діти знайомляться з оригінальними технічними ідеями, принципами дії різних технічних об’єктів. Щоб створити точну копію, діти вивчають історію своєї Батьківщини, історію розвитку технічних наук, а це в свою чергу виховує у них почуття патріотизму.Вихованці гуртка були призерами обласних  конкурсів та виставок. 


Медведєв Владислав Владиславович – директор 

Під час змагань з авіамоделізму

Переможці обласних змагань з судномодельного спорту з керівником 

Картингісти на обласних змаганнях. Картодром  «Чайка», 2012р.  

Юні  різьблярі з керівником 

Так створюють гобелени. М.Р. Банник з вихованцями      

Наші на Кавказі. Л.А. Симонова з вихованцями. 
Форма входу
Корисні посилання

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Лічильник
счетчик посетителей сайта